Polski

JASMUHEEN – POLISH – POLSKI

Witaj w jasmuheen.com & C.I.A.! Kosmiczna Akademia Internetowa została stworzona, by oferować pozytywne narzędzia i dane wspierające współtworzenie zdrowia i szczęścia dostępnego dla wszystkich. Poniżej znajdziesz różne artykuły, nagrania audio i wideo w swoim języku. (Jeśli nie, to mamy nadzieję, że będziemy mogli wkrótce je zaoferować, więc bądź w kontakcie.) Informujemy również, że Jasmuheen organizuje regularne seminaria i ośrodki wyciszenia w różnych krajach – zapewniając pełne tłumaczenie – zatem dzięki uczestniczeniu w nich możesz dowiedzieć się więcej na temat planu “Współtworzenia Raju”.

Videos: YouTube Playlist Polish

  • PARADYGMAT POKOJU I PROGRAMY – with Jasmuheen z Ambasada Pokoju Przemowa na Dzień Pokoju w Turcji
    Witam Wszystkich! Oto Jasmuheen z ramienia Ambasady Pokoju. Opowiadam dzisiaj o Paradygmacie Pokoju, ale także o Programach, co może być przeżyciem dla każdego, kogo interesują te sprawy w naszym świecie. Przedstawimy Wam teraz orędzie, które przygotowaliśmy ostatnio na Światowy Dzień Pokoju w Turcji. Mamy nadzieję, że spodoba się Wam wszystko, co chcemy Wam teraz zaprezentować.
  • Magia Medytacji (Meditation Magic) – Prezentowane przez Jasmuheen & C.I.A. Kosmiczną Akademię Internetową. Tłumaczenie polskie: Hubert Napiórski. Mówi się, że medytacja jest czystym i idealnym skoncentrowaniem się na czystym i idealnym punkcie jej przedmiocie.
  • Żywienie praniczne w służbie całkowitego (Pranic Living) – Idea prany jako pożywienia istnieje od zarania dziejów. Umysł wszechświata i jego zapis Akaszy pokazują czasy kiedy wszystkie istoty były utrzymywane siłą prany. Odżywianie praniczne jest zdolnością do przyciągania i potem absorbowania – z uniwersalnego źródła Mocy – wszystkich związków odżywiających, witamin i minerałów które jednostka ludzka potrzebuje to podtrzymywania zdrowego fizycznie, emocjonalnie, mentalnie i duchowo życia. Tłumaczenie polskie: Hubert Napiórski.
  • Piosenka Gai (Gaia’s Song) – Dawno, dawno temu w środku Mlecznej Drogi usiadła wielka niebieska planeta wewnątrz której żyła Istota o wielkiej miłości w sobie. Zwała się Gaia i eony temu została obdarzona wielkim błogosławieństwem. A była nim zdolność do posiadania przestrzeni miłości zdolnej do tworzenia, rozwijania życia w szczęściu.
  • Queen’s Agenda – Od jakiegoś czasu nasza planeta doświadcza powrotu tego co niektórzy nazwaliby Boską Kobiecością Ten rodzaj energii istnieje we wszystkich formach życia i niesie z sobą wyjątkową częstotliwość które odpowiada na zbiorowe pragnienie harmonii w naszym świecie.
  • Przyszłe Światy Przyszli Ludzie (Future Worlds) – Prezentowane przez Jasmuheen. Wprowadzenie do Ambasady Pokoju. Program Uniwersalnego Zharmonizowania. Obrazy Jasmuheen. Tłumaczenie Hubert Napiórski. Obrazy kosmosu NASA dostępne na http://www.space.com/ Jakiej przyszłości chcemy dla nas, dla naszych dzieci??? Podłącz się do najwyższych wartości „Największe dobro jakie możesz uczynić to nie to poprzez dzielenie się własnym bogactwem, ale odkrycie przed bliźnim jego własnego bogactwa” Benjamin Disraeli, Brytyjski Mąż Stanu i Pisarz.

Polish Publisher for Jasmuheen’s Books:  Kilka książek Jasmuheen dostępnych jest również w POLSCE, gdzie zostały opublikowane przez wydawnictwo STUDIO ASTROPSYCHOLOGII – STUDIO ASTROPSYCHOLOGII Bialystok – Ph: +085 654 7835 Fax: +085 653 0651; Web: http://www.studioastro.pl/ E-mail: [email protected]

Books Published:

& INSTITUTE OF VALEOLOGY E-mail: [email protected]Book Published: Życie Światłem (Living on Light) ISBN 83-916334-0-3